icons +48 660 393 434
icons ul. Krakowska 140, 34-120 Andrychów

Placek- logistyka

Branża Transportu Spedycji i Logistyki niesie za sobą wiele trudności i wyzwań. Warto więc swoje zlecenia ulokować w firmie z bogatym doświadczeniem. Nasze umiejętności szlifowaliśmy przez wiele lat pracy, przechodząc przez wszystkie szczeble kariery zawodowej. W końcu, po wielu latach dojrzeliśmy do decyzji, aby zbudować własną, nowoczesną firmę, która sprosta wymogom rynku i oczekiwaniom klienta. Stale wzrastająca liczba zleceniodawców, z kraju i z zagranicy, którzy korzystają z naszych usług utwierdza nas w przekonaniu, że była to dobra i słuszna decyzja.

Najwyższa jakość usług

W Placek Logistyka kompleksowo zrealizujemy Twój transport oraz zapewnimy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Wiemy, jak ważna jest terminowość, dlatego dotrzymujemy wcześniej umówionych terminów oraz ustaleń.

Zapytaj o transport

Nasi kierowcy

Doświadczenie | Profesjonalizm | Pasja

Naszą wizytówką są nasi kierowcy, którzy codziennie przemierzają tysiące kilometrów. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że terminowo i bezpieczne możemy realizować dostawy do różnych miejsc w
kraju i poza jego granicami.
Firma Placek - Logistyka kładzie nacisk na doskonalenie umiejętności kierowców poprzez zapewnienie im szkoleń z zakresu czasu pracy, bezpieczeństwa czy ekonomicznej jazdy.